bird
sun

W naszym Żłobku dysponujemy trzema salami, z których jedna to osobna sypialka dla dzieci, jest jadalnia, osobna kuchnia z cateringiem i możliwością podgrzewania pokarmów, szatnia, sanitariaty oraz prysznic.

Mamy ogródek z podwórkiem, a całość mieści się w lokalu usytuowanym w zabudowie domków jednorodzinnych na spokojnym, zacisznym i zielonym osiedlu. Z okien Żłobka roztacza się przepiękny widok na pola obsiane pszenicą oraz łąki z małym lasem na horyzoncie.
Posiadamy parking dla Rodziców. Niedaleko mieści się Park Bieńkowski, gdyż Żłobek znajduje się między osiedlami Brochów - Bieńkowice. Dobry dojazd komunikacją miejską: autobusami 125, 325 i 133 oraz 114 do pętli i stamtąd spacerkiem, lub oczywiście własnym samochodem - przy żłobku jest parking dla rodziców (mapa dojazdu poniżej )

Z naszych usług opieki nad dziećmi korzystają mieszkańcy Brochowa, Bieńkowic a także Księża Małego i Jagodna oraz dzielnic położonych dużo dużo dalej!!

Dzieciom podawane są napoje sporządzane tylko z wody mineralnej, posiadającej atest Instytutu Matki i Dziecka z możliwością dozowania na zimną i ciepłą. Obiadki są podawane w osobnych naczynkach, codziennie wyparzanych (w wyposażeniu znajduje się wyparzarka do butelek i smoczków dla Maluszków). Catering zawiera bogate menu dla Starszaków -> dział Jadłospis .

Nasze zabawki i przedmioty codziennego użytku posiadają atest i certyfikaty, podobnie jak całe wyposażenie Żłobka.

Nasza kadra składa się z osób z wykształceniem pedagogicznym i doświadczeniem w opiece nad dziećmi wymaganymi w Ustawie o opiece nad dziećmi do lat 3.

 

Dla bezpieczeństwa wszystkich Maluszków, przebywających w naszym Żłobku, poprosiliśmy o opinię Powiatową Straż Pożarną oraz Państwową Inspekcję Sanitarno-Epidemiologiczną.

Otrzymaliśmy pozytywne opinie z zakresu wymogów PPOŻ i  BHP oraz bezpieczeństwa lokalu i pomieszczeń w nim się znajdujących, zgodę na korzystanie z usług firmy cateringowej oraz produkcję posiłków dla najmłodszych.

Wspólnie wdrażamy system HACCP z zasadami bezpieczeństwa żywienia i żywności.

 

Jesteśmy wpisani pod nr 21 w rejestrze żłobków niepublicznych Urzędu Miejskiego Miasta Wrocław

 

Oddział Brochów 

ul. Filipińska 18, 53-132 Wrocław

tel. 665-256-046

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Żłobek czynny w godzinach od 6.50 do 17.00

kontakt z Dyrektorem telefonicznie/mejlowo w godz.: 9:00-16:00 (tylko dni robocze)

NIE WPUSZCZAMY NA TEREN PLACÓWKI BEZ ZGODY I OBECNOŚCI DYREKTORA!